Skip to content

Telefonas

+37061188118

Email

shop@airoxa.eu

0
0

Oro kondicionierius ne tik vėsina?

Gerą mūsų savijautą namuose ar kituose patalpose, kuriuose praleidžiame didžiąją laiko dalį lemia ne tik oro temperatūra, jo drėgmė bet ir be abėjonės – švara. Ne paslaptis, kad blogai vėdinamų patalpų, arba dar blogiau - iš viso nevėdinamų patalpų oras yra kenksmingas mūsų organizmui. Mokslininkai patvirtinta, kad oras patalpose yra teršiamas netgi jonais, kuriuos skleidžia televizoriai, kompiuteriai ir kiti elektros prietaisai. Todėl siekiant geresnės savijautos rekomenduojama dažnai vėdinti patalpas, ir vėdinti jas ne tik natūraliu būdu, tačiau ir dirbtinių, kaip pavyzdžiui – oro kondicionierius, kuris veikdamas paima suterštą orą ir atiduoda Jums švarų. Taip pat, atsižvelgiant į poreikius, oro kondicionieriais galima valdyti oro temperatūrą patalpose.

Filtrų esančiuose kondicionieriuose irgi būna įvairių, priklausomai nuo žmogaus poreikio. Pirminio valymo filtras sulaiko ore esančias stambesnes daleles, dulkes, toks filtras yra daugkartinis, kadangi jį galima išplauti ir naudoti vėl. Anglies filtrai yra popoliarūs, kadangi pasižymi tuo, kad naikina nemalonius kvapus patalpoje. Šiuolaikiniuose oro kondicionieriuose įrengti dar modernesni filtrai, kurie jungia elektrostatinio bei anglies filtrų funkcijas. Šie filtrai naikina bakterijas, esančias aplinkoje, puikiai sulaiko dulkių daleles ir kartu gaivina orą.

 

Jeigu vis dar neišsirenkate sau tinkamos sistemos ar dvėjojate dėl savo pasirinkimo – susisiekite su mumus telefonu +370 611 88118 arba el.paštu info@airoxa.eu . Mielai atsakysime į Jūsų klausimus, pakonsultuosime ir padėsime išsirinkti labiausiai būtent Jums tikamą variantą.